Про гімназію


Загальні відомості

 

Юридична
адреса
12504, Житомирська обл.,
м. Коростишів,
вул. Максима Добрянського, 33
E-mail kggv.kr_zt@mail.ru
  kgg5.kr.zt@gmail.com
Сайт www.g5.at.ua
  www.kgg5kr.wix.com/site
Директор Вдовенко Юрій Васильович

 

 

Гуманітарна гімназії №5 імені Т.Г.Шевченка заснована в 1958 році, до 1989 року розміщувалась у трьох пристосованих одноповерхових приміщеннях по вулиці К.Маркса, з 1989 року функціонує у новозбудованому типовому приміщенні.

Статус спеціалізованої школи вона отримала у 1999 році. Навчальний рік 2003 року школа розпочала як гуманітарна гімназія №5, з вересня 2014 року за рішенням районної ради присвоєно ім'я Т.Г.Шевченка.


У 2009 р. гімназія увійшла до кращих закладів у сфері освіти і науки України, які своєю звитяжною працею зміцнюють інтелектуальний та економічний потенціал України, занесена до книги "Флагмани освіти і науки України."


На сьогоднішній день у 30 класах навчаються 735 учні. Навчально-виховний процес забезпечують 72 педагоги. Серед них: мають вищу кваліфікаційну категорію - 32 вчителі, звання «Вчитель методист» - 11 педагогів, «Старший учитель» - 12, 9 нагороджені знаком «Відмінник народної освіти України», Грамотою Верховної Ради  та знаком «Василь Сухомлинський» нагороджено вчителя історії та правознавства Зорнік Т.Є., грамотою Кабінету Міністрів України Цимер Л. В., Почесною грамотою Верховної ради Задорожню Н.Д.

Стабільно високий рівень навчальних компетентностей забезпечують учителі початкових класів. Початкова ланка гімназії - це 10 класів і 5 груп продовженого дня. З них 4 класи працюють за системою розвивального навчання Ельконіна-Давидова. Провідні ідеї цієї системи педагоги успішно впроваджують в навчальну практику вже майже 20 років.

Серед колег району вчителі початкових класів знані як високопрофесійні, нестандартно мислячі, творчі, які не тільки не залишаються осторонь інноваційних процесів в освіті, а й самі активно продукують нові педагогічні ідеї. Серед них учителі-методисти, переможці і лауреати конкурсу «Учитель року»: Віскушенко І.В., Ковальчук Т.В., Цимер Л.В., Гранкіна Л.В.

На уроках початківців пріоритетним є використання інформаційно-комп’ютерних технологій, інтерактивних форм навчання, стратегій критичного мислення, ейдетики, системи формування образного мислення. Знаходять також місце ідеї диференційованого, інтегрованого, випереджувального навчання, проектні технології.

Увесь арсенал педагогічних інновацій вчителі використовують, перш за все, для того, аби кожна дитина почувала себе комфортно і захищено, змогла розкрити свій творчий і розумовий потенціал, самореалізуватися і самоствердитися.

Плідною є діяльність вчителів середньої та старшої ланки гімназії. Робота педагогічного та учнівського колективу, проведена за програмою виявлення та підтримки талановитої молоді, створення умов, необхідних для розвитку індивідуальності та неординарних здібностей учнів, має свої позитивні результати. Свідченням цього є щорічне поповнення учнями гімназії скарбниці закладу нагородами і відзнаками за свої досягнення.

Переможцями та лауреатами конкурсу серед вчителів середньої та старшої ланки гімназії «Учитель року» попередні роки були Осипчук Н.С., Скачко С.В., Кириленко Н.В.,Лукаржевська С.В., Самойлов Ю.В., Зорнік Т.Є., Андрущенко Л.А., Писарєва А.В.

В цьому році переможцями районного етапу конкурсу « Учитель року» стали: у номінації «Англійська мова» Мусієнко С.О., у номінації «Класний керівник» Мартинюк І.В., у номінації «Захист Вітчизни» Самойлов Ю.В., у номінації «Математика» лауреатом стала Мартинюк Т.М.

Більше
Важливо
Галерея
Контакти
Телефон: +7 495 287-42-34 E-mail: kggv.kr_zt@mail.ru E-mail: kgg5.kr.zt@gmail.com
Наша адреса
вул. Максима Добрянського, 33
12504, м.Коростишів
Житомирська обл.
Ми на карті