Впродовж п’яти років навчальний заклад тримає першість на районних та обласних олімпіадах з предметних дисциплін. Щорічно маємо від 50 до 62 призових місць на ІІ етапі олімпіад та до 28 на ІІІ етапі, а також учні є учасниками та призерами ІУ етапу. Результатом роботи є 16 призерів Всеукраїнських олімпіад ( І місце – Кочин Володимир, Кирилюк Ольга, Семрен Івона), 10 призерів та 3 – переможці МАН України ( Кирилюк Ольга (2007 р.), Степанська Дарина (2012 р.), Онишко Ірина (2013 р.), які отримали Президентську стипендію, а Петричук Максим (2013р.), Пернарівська Ніка, Єфименко Олег, Бештер Дарина (2015 р.) - губернаторську.

З 1996 року учні гімназії беруть участь у захисті науково – дослідницьких робіт Малої академії наук. У 2006р було зареєстровано філію гімназійного відділення «Еврика» при Житомирському відділенні МАН України. Це дало можливість представляти додаткові роботи до районного товариства на обласному рівні, а учням гімназії заявити про себе на ІІІ етапі конкурсу. Серед переможців – Кочин В., Кирилюк О., Осипчук О., Гапуненко А., Петричук М., Онишко І., Бондаренко Софія. Саме ці перемоги стали визначальними при виборі майбутніх професій.

Знання мови та літературний талант гімназисти щорічно проявляють у Міжнародному мовно – літературному шевченківському конкурсі , у конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика,.

Учні гімназії – активні учасники Всеукраїнських інтелектуальних конкурсів «Соняшник», «Левеня», «Кенгуру», «Лелека», «Мультитест», «Пазл», «Кришталева сова», «Колосок», «Геліантус»

Ефективність навчального процесу, безперечно, підкріплюється позакласною роботою. Її насиченість в гімназії стимулює і зацікавлює кожного: проведення предметних тижнів, конкурсів, презентацій власних надбань, проектів, екскурсій. В гімназії працює 18 гуртків, випускаються 4 шкільні газети: «Гімназія +» , «Голос Феміди»,англійською мовою “In Touch”, німецькою мовою “Im Gesprасh”. На базі літнього табору гімназії працює англійська літня школа для обдарованих дітей.

Учні з задоволенням поглиблюють знання іноземних мов та активно відпочивають в мовних літніх школах Польщі та України, організовані посольствами Польщі, США та Британії.

На базі гімназії впродовж десяти років діє громадська організація правознавчого клубу «Феміда», члени якого є активними учасниками Всеукраїнських дитячих форумів з міжнародною участю «Формула успіху правової держави очима дітей» та Міжнародних учнівських наукових конференцій.

У спортивному житті гімназія досягає стабільно високих результатів, виборюючи призові місця у змаганнях з баскетболу, футболу, волейболу, тенісу, гандболу. Три роки поспіль гімназисти є абсолютними переможцями районної спартакіади школярів.
Показником плідної праці колективу гімназії є найвищий рейтинг серед навчальних закладів району та входить до п’ятірки найкращих закладів області. Гімназія – базовий заклад для проведення районних, обласних семінарів, творчих груп з впровадження профільного навчання.
Більше
Важливо
Галерея
Контакти
Телефон: +7 495 287-42-34 E-mail: kggv.kr_zt@mail.ru E-mail: kgg5.kr.zt@gmail.com
Наша адреса
вул. Максима Добрянського, 33
12504, м.Коростишів
Житомирська обл.
Ми на карті