Наші досягнення



Результати участі членів клубу «Феміда» в олімпіадах юних правознавців обласного рівня

1996 рік
 
Сушицька Вікторія, 9 клас
 
III місце
 
1997 рік

 
Полозенко Оксана, 9 клас
Чорний Олександр, 10 клас
 
I місце
II місце
 
1998 рік


 
Чорний Олександр, 11 клас
Самійлик Сергій, 9 клас
Ярчук Вікторія, 9 клас
 
III місце
I місце
III місце
 
1999 рік



 
Цюрпіта Сергій, 10 клас
Шклярук Ольга, 8 клас
Ярчук Вікторія, 10 клас
Пінчук Олександр, 11 клас
 
III місце
III місце
III місце
III місце
 
2000 рік

 
Лантвойт Марія, 9 клас
Ярчук Вікторія, 11 клас
 
II місце
III місце
 
2001 рік




 
Лантвойт Марія, 10 клас
Соболівський Антон, 9 місце
Шатун Ольга, 9 клас
Хом’як Олександр, 10 клас
Цюрпіта Ігор, 11 клас
 
I місце
III місце
II місце
III місце
III місце
 
2002 рік




 
Лантвойт Марія, 11 клас
Железна Тетяна, 11 клас
Соболівський Антон, 10 клас
Баклан Наталія, 11 клас
Шатун Ольга, 10 клас
 
I місце
III місце
ІІІ місце
III місце
II місце
 
2003 рік




 
Соболівський Антон, 11 клас
Шатун Ольга, 11 клас
Кочин Володимир, 9 клас
Гриценко Тарас, 9 клас
Мельник Жана, 11 клас
 
III місце
III місце
II місце
III місце
III місце
 
2004 рік

 
Кочин Володимир, 10 клас
Гриценко Тарас, 10 клас
 
II місце
II місце
 
2005 рік



 
Кочин Володимир, 11 клас
Кирилюк Ольга, 9 клас
Гриценко Тарас, 11 клас
Башинська Вікторія, 11 клас
 
II місце
I місце
II місце
III місце
 
2006 рік


 
Кирилюк Ольга, 10 клас
Кушніренко Андрій, 9 клас
Осипчук Ольга, 9 клас
 
I місце
III місце
III місце
 
2007 рік


 
Кушніренко Андрій, 10 клас
Кирилюк Ольга, 11 клас
Осипчук Ольга, 10 клас
 
II місце
II місце
II місце
 
2008 рік


 
Осипчук Ольга, 11 клас
Кушніренко Андрій, 11 клас
Лопатюк Олександр, 9 клас
 
I місце
II місце
I місце
 
2009 рік


 
Гапуненко Альона, 9 клас
Новіцький Вадим, 9 клас
Лопатюк Олександр, 10 клас
 
III місце
III місце
II місце
 
2010 рік
 
Лопатюк Олександр, 11 клас
 
III місце
 
2011 рік

 
Новіцький Вадим, 11 клас
Степанська Дарина, 9 клас
 
II місце
I місце
 
2012 рік
 
Степанська Дарина, 10 клас
 
I місце
 
2013 рік

 
Степанська Дарина, 11 клас
Онишко Ірина, 9 клас
 
II місце
I місце
 
2014 рік

 
Онишко Ірина, 10 клас
Бондаренко Софія, 9 клас
 
I місце
I місце
 
2015 рік
 
Бондаренко Софія, 10 клас
 
I місце
 
2016 рік



 
Кириленко Марія, 9 клас
Шиманська Сніжана, 9 клас
Клімчук Ірина, 10 клас
Бондаренко Софія, 11 клас
Онишко Ірина, 11 клас
I місце
II місце
II місце
I місце
I місце

Результати участі членів клубу «Феміда» в олімпіадах юних правознавців Всеукраїнського рівня

1997 рік
 
Полозенко Оксана, 9 клас
 
II місце
 
м.Суми
 
 
2001 рік
 
Лантвойт Марія, 10 клас
 
III місце
 
м.Івано-Франківьк
 
 
2002 рік
 
Лайтвойт Марія, 11 клас
 
III місце
 
м.Луганськ
 
 
2003 рік
 
Кочин Володимир, 9 клас
 
учасник
 
м.Луганськ
 
 
2004 рік
 
Кочин Володимир, 10 клас
 
III місце
 
м.Дніпропетровськ
 
 
2005 рік
 
Кирилюк Ольга, 9 клас
 
I місце
 
м.Сімферополь
 
 
2006 рік
 
Кирилюк Ольга, 10 клас
 
учасник
 
м.Миколаїв
 
 
2007 рік

 
Кирилюк Ольга, 11 клас
Осипчук Ольга, 10 клас
 
III місце
III місце
 
м.Ужгород
 
 
2008 рік
 
Лопатюк Ірина, 9 клас
 
учасник
 
м.Київ
 
 
2011 рік
 
Степанська Дарина, 9 клас
 
учасник
 
м.Рівне
 
 
2012 рік
 
Степанська Дарина, 10 клас
 
I місце
 
м. Чернівці
 
Президентська стипендія
 
2013 рік

 
Степанська Дарина, 11 клас
Онишко Ірина, 9 клас
 
III місце
I місце
 
м.Одеса
 

Президентська стипендія
 
2014 рік

 
Онишко Ірина, 10 клас
Бондаренко Софія, 9 клас
 
учасник
II місце
 
м.Чернігів
 
 
2016 рік
 
Онищко Ірина, 11 клас
Бондаренко Софія, 11 клас
II місце
III місце
м.Біла Церква  

Результати участі членів клубу «Феміда» у Всеукраїнських турнірах юних правознавців

  • I турнір 2003 рік – (м.Харків) учасник
  • II турнір 2004 рік – (м.Харків) III місце
  • IV турнір 2006 рік – (м.Харків) II місце
  • VI турнір 2008 рік – (м.Харків) учасник
  • VII турнір 2009 рік – (м.Рівне) учасник
  • VIII турнір 2010 рік – (м.Одеса) III місце
  • X турнір 2012 рік – (м.Біла Церква) II місце
  • XIII турнір 2015 рік – (м.Іллічівськ) II місце
  • XIV турнір 2016 рік - (м.Ужгород) І місце
  • XV турнір 2017 рік - (м.Полтава) ІІІ місце

Результати участі членів клубу «Феміда» у Всеукраїнських турнірах юних істориків

  • VII турнір 2003 рік – (м.Южне) учасник
  • VIII турнір 2004 рік – (м.Херсон) учасник
  • IX турнір 2006 рік – (м.Запоріжжя) III місце
  • X турнір 2007 рік – (м.Чернівці) III місце
  • XI турнір 2008 рік – (м.Артемівськ) III місце
  • XII турнір 2009 рік – (м.Луцьк) учасник
  • XIV турнір 2011 рік – (м.Житомир) учасник

Результати участі членів клубу «Феміда» у Всеукраїнських турнірах з філософії, релігієзнавства, світоглядних дисциплін

  • I турнір 2015 рік – (с.Зарваниця, Тернопільська область) II місце
  • II турнір 2016 рік – (с.Запсілля, Полтавська область) III місце
  • ІІІ турнір 2017 рік - (м.Чернігів) І місце

Результати участі членів клубу «Феміда» у Всеукраїнській олімпіаді юних філософів

  • I олімпіада 2015 рік – (м.Київ) учасниця Бамбуза Катерина

Результати участі членів клубу «Феміда» в олімпіадах юних істориків обласного рівня

1996 рік

 
Лойко Сергій, 10 клас
Босой Олександр, 9 клас
 
II місце
I місце
 
2001 рік

 
Черній Юрій, 8 клас
Марченко Юлія, 8 клас
 
III місце
III місце
 
2002 рік
 
Черній Юрій, 9 клас
 
III місце
 
2003 рік
 
Марченко Юлія, 10 клас
 
II місце
 
2004 рік
 
Марченко Юлія, 11 клас
 
II місце
 
2005 рік
 
Кочин Володимир, 11 клас
 
III місце
 
2007 рік
 
Шегеда Ігор, 10 клас
 
III місце
 
2008 рік
 
Лопатюк Олександр, 9 клас
 
учасник
 
2010 рік
 
Гапуненко Олена, 10 клас
 

III місце
 

2011 рік
 
Гапуненко Олена, 11 клас
 
III місце
 
2012 рік
 
Петричук Максим, 10 клас
 
III місце
 
2013 рік
 
Онишко Ірина, 9 клас
 
III місце
 
2014 рік
 
Онишко Ірина, 10 клас
 
II місце
 

2016 рік
 

2017 рік

2018 рік

Кириленко Марія, 9 клас
Бондаренко Софія, 11 клас

Кириленко Марія, 10 клас

Кириленко Марія, 11 клас

III місце
II місце

ІІІ місце

ІІІ місце


Результати участі членів клубу «Феміда» у Всеукраїнських турнірах юних правознавців

  • I турнір 2003 – (м. Харків) учасник
  • II турнір 2004 – (м. Харків) III місце
  • IV турнір 2006 – (м. Харків) II місце
  • VI турнір 2008 – (м. Харків) учасник
  • VII турнір 2009 – (м. Рівне) учасник
  • VIII турнір 2010 – (м. Одеса) III місце
  • X турнір 2012 – (м. Біла Церква) II місце
  • XIII турнір 2015 – (м. Іллічівськ) II місце

Призери Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких праць МАН

  • 2004 рік – Кочин Володимир – 10 клас, учасник, м.Київ
  • 2006 рік – Кирилюк Ольга – 10 клас, II місце, Президентська стипендія, м.Київ
  • 2007 рік – Кирилюк Ольга – 11 клас, III місце, м.Київ
  • 2008 рік – Осипчук Ольга – 11 клас, II місце, м.Київ
  • 2010 рік – Гапуненко Альона – 10 клас, II місце (релігієзнавство), м.Київ
  • 2011 рік – Гапуненко Альона – 11 клас, II місце (релігієзнавство), м.Київ
  • 2012 рік – Макарчук Ліна – 10 клас, учасник, м.Київ
  • 2013 рік – Макарчук Ліна – 11 клас, II місце, м.Київ
  • 2014 рік – Петричук Максим – 11 клас, III місце (всесвітня історія), м.Київ
  • 2014 рік – Онишко Ірина – 10 клас, учасник (етнологія), м.Київ
  • 2015 рік – Бондаренко Софія – 10 клас, учасник (всесвітня історія) м.Київ
  • 2016 рік – Бондаренко Софія – 11клас, II місце (всесвітня історія) м.Київ
  • 2016 рік – Онишко Ірина – 11 клас, II місце (всесвітня історія) м.Київ
  • 2016 рік – Бамбуза Катерина – 10 клас, ІІ місце (філософія) м.Київ
Більше
Важливо
Галерея
Контакти
Телефон: +7 495 287-42-34 E-mail: kggv.kr_zt@mail.ru E-mail: kgg5.kr.zt@gmail.com
Наша адреса
вул. Максима Добрянського, 33
12504, м.Коростишів
Житомирська обл.
Ми на карті